Biskupská 8 / Brno

Stav: K nastěhování

Rezidence Biskupská 8 představuje příležitost pro ty, kteří hledají něco skutečně jedinečného. Lokalita, prestiž domu, historická a estetická hodnota splňují požadavky nejnáročnějších klientů.

POSLEDNÍ 4 VOLNÉ BYTY

Secesní dům z počátku dvacátého století proslavili bratři Hugo a Pavel Haasovi, kteří zde žili. Na jejich počest můžete na čelní zdi domu nalézt památeční tabuli.

Posledních několik let byl dům neobydlen, a tak se mu díky citlivé rekonstrukci společnosti Real-Treuhand vrací charakter historické památky, umístěné v samém srdci moravské metropole. Neopakovatelné kouzlo tak bylo vráceno i původnímu bytu Huga Haase, který je spolu s dalšími byty nyní nabízen k prodeji.

Všechny rekonstrukční práce proběhly s velkou péčí a developerská společnost Real-Treuhand se snažila s maximálním respektem zachovat to, co charakterizovalo historický vzhled exteriéru a interiéru této historické stavby, ať už jde o všechny fasádní prvky, okna, dveře, lodžie, věž či balkony nebo prostory schodiště a chodeb. Samotné byty přitom nepostrádají komfort bydlení 21. století. Výsledkem citlivé rekonstrukce jsou výjimečné byty, jejichž předností je exkluzivní výhled do historického centra města Brna. Unikátní jsou rozsáhlé terasy v nejvyšším patře domu orientované do vnitrobloku, odkud je přímý výhled na historickou dominantu Brna – katedrálu sv. Petra a Pavla.
Dům je vybaven vysoce kvalitními standardy, jako jsou třívrstvé dřevěné podlahy, dřevěná okna, dřevěné kazetové dveře, sanita značky Laufen, keramické obklady Promise se systémovou dlažbou či mrazuvzdorné keramické obklady na balkonech a terasách.

 

Výběr bytu

Detail bytu

Byt č. 20 / loft / 118,19 m2 / 5 + 6. NP
Prodejní cena:

Upozornění: v ceně bytů není zahrnuta daň z nabytí nemovitostí ve výši 4% z kupní ceny.

01 Předsíň 10,38 m2
02 Obývací pokoj 51,67 m2
03 Kuchyňský kout 18,82 m2
04 Komora 2,40 m2
05 Ložnice 28,02 m2
06 WC 1,35 m2
07 Koupelna 4,05 m2
08 Chodba 2,50 m2
Podlahová plocha bytu 119,19 m2
09 Terasa 60,06 m2
Načítám