Green Village / Golf Resort Konopiště

Stav: Začátek výstavby na podzim 2019

Green-Village se nachází v klidné malebné lokalitě Benešova nabízející příjemné a pohodlné bydlení nedaleko golfového resortu Konopiště. Projekt je ideálním místem pro lidi, kteří hledají vysokou životní úroveň a ocení bydlení v přírodě s hlavním městem nadosah.
Jsme přesvědčeni, že právě díky snadné dostupnosti do Prahy, krásné přírodě, plánu rozvoje a modernizace obce dá Green-Village svým budoucím majitelům šanci žit nejen v krásném domově, ale umožní i skvělou investiční příležitost do budoucna.

Golf Resort Konopiště nabízí možnost využít služby luxusního Spa & Welness centra nacházejících se přímo v resortu. Celková plocha resortu je 2000 m2 a k dispozici jsou vnitřní i venkovní bazény, whirpool, solná lázeň, Kneippova stezka a několik typů saun. V části s názvem „spa & balneo“ je možné navštívit různé léčebné nebo relaxační procedury jako jsou masáže, zábaly, inhalace či koupele. Pro skupiny je k dispozici také školící místnost a fitness centrum.

Okresní město Benešov (8 km od projektu) má výborné umístění na hlavních dopravních tepnách a dálnicích, a i přesto si zachovává své atraktivní přírodní a kulturní prostředí. Město má cca 16 000 obyvatel a najdete v něm veškerou občanskou vybavenost čítající 17 škol, zdravotní středisko, zimní a plavecký stadion a mnoho dalších služeb.

Mezi výbornou dopravní dostupnost patří nejen vlaková zastávka Benešov u Prahy se spojem každých 30 minut na Hlavní nádraží v Praze, ale i nesčetné množství autobusových spojů do různých destinací. Autem do Prahy je to po dálnici cca 40 minut, nejbližší zastávka metra je Opatov.

Naši architekti připravují zcela výjimečný projekt, který bude respektovat okolní přírodu a zároveň poskytne vysoký standard použitých materiálů a moderních technologií. Součástí projektu budou menší rodinné domy s výměrou okolo 120 m2, bytové plochy a solitérní vily o výměrách přesahujících 300 m2. Naším cílem je připravit nový unikátní domov pro lidi, kteří chtějí skloubit život v nádherném místě v srdci přírody s možností snadného dopravního spojení do centra Prahy.

Načítám