Rezidence U Rokytky / Praha 9

Stav: Zkolaudováno, ihned k nastěhování

Rezidence U Rokytky je nejnovějším projektem developerské společnosti Real-Treuhand Reality. Projekt je unikátní především pro své umístění v klidné části Prahy, v Hrdlořezích, které si jako jedna z posledních pražských čtvrtí zachovaly venkovský charakter.

V projektu bude 68 bytů o rozmanitých dispozicích 1+kk až 4+kk. Projekt je tedy vhodný jak pro rodiny s dětmi, které hledají klidné útočiště, tak jako bezpečná investiční příležitost. Samozřejmostí je i dostatečný počet sklepů a parkovacích míst pro rezidenty v podzemním patře projektu.

Každý byt v projektu má balkon nebo terasu a byty v prvním patře disponují prostornou předzahrádkou. Benefitem projektu je i soukromé hřiště v jižní části projektu, v jehož těsné blízkosti protéká říčka Rokytka.

Komplexní občanská vybavenost je na dosah. V docházkové vzdálenosti jsou mateřské i základní školy, střední odborné školy a také Vyšší policejní školaMetropolitní univerzita Praha. Jen pár metrů od projektu je také několik obchodních řetězců, pošta, lékárna a samozřejmostí jsou autobusové a tramvajové zastávky v těsné blízkosti projektu včetně vlakové zastávky Praha – Libeň. Sportovcům je k dispozici nedaleké fotbalové hřiště s komplexním zázemím nebo například motokáry. Za kulturou nebo velkými nákupy pak můžete vyrazit do obchodního centra Harfa vzdáleného jen 8 min od projektu.

Výběr bytu

Detail bytu

Byt č. 1A3 / 2+kk / 58,50 m2 / 1. NP
1 Předsíň 9,10 m2
2 Koupelna 5,20 m2
3 WC 2,00 m2
4 Pokoj 15,50 m2
5 Obývací pokoj 18,30 m2
6 Kuchyně 5,90 m2
7 Komora 2,50 m2
8 Terasa 13,80 m2
Načítám