Aktuality

Průběh výstavby – Vyšehradská 33

7. 6. 2024

Výstavba se chylí ke konci, již probíhají práce na fasádách. 🙂 Objevte kouzlo Vyšehradu a vyberte si z již brzy dokončených bytů.

Fotografie

+7

Poslední volné byty/komerční prostor

7. 6. 2024

V projektu Rezidence Zenklova jsou poslední volné byty s dispozicemi 2+KK / 4+kk a také poslední volný komerční prostor.

CENOVÁ AKCE s bonusem

5. 6. 2024

CENOVÁ AKCE s bonusem 400 000 Kč;- při uzavření závazné smlouvy do 31.8. 2024
Více na www.greenvillage.cz

Real- Treuhand & Travel Fever Cup by GOLF channel 2024

24. 4. 2024

Byli jsme generálním partnerem golfového turnaje Real- Treuhand & Travel Fever Cup by GOLF channel 2024, který se uskutečnil v Golf resortu Konopiště. U jamky č. 16, je již dokončená 2.etapa projektu Green Village připravená ihned k nastěhování.

Fotografie

+20

Green Village – k nastěhování

14. 10. 2023

Všechny domy jsou připravené k nastěhování.

Fotografie

+8

Green Village – zkolaudováno

31. 8. 2023

S radostí oznamujeme, že 2. etapa projektu Green Village je zkolaudována! Nezmeškejte jedinečnou příležitost a podívejte se na nabídku domů.

Fotografie

+0

Green Village – postup výstavby

5. 6. 2023

Aktuálně jsme začali montovat interiérové laminátové podlahy, dokončujeme práce na fasádách. Probíhají také terénní úpravy okolo domů a montáž zahradních budek.

Fotografie

Green Village – postup výstavby

3. 4. 2023

Podívejte se na aktuální fotografie ze stavby 2.etapy projektu. Nyní probíhá montáž sádrokartonových konstrukcí včetně tepelné izolace, drážkování pro technické začízení budov, terénní úpravy a lepení obkladů v koupelnách.

Fotografie

Rezidence Vyšehradská 33 – postup výstavby

5. 4. 2023

Podívejte se na fotografie ze stavby projektu. U novostavby je aktuálně realizovaná železobetonová desky v úrovni podzemního podlaží, betonové konstrukce pro parkovací zakladače, konstrukce pro vertikální železobetonové konstrukce a taktéž se realizuje bednění části stropu nad podzemním podlažím. U rekonstrukce se realizují hrubé betonové a dřevěné podlahy a stropy, příčky a rozvody plynu a vody v suterénu a podzemním podlaží.

Fotografie

+3

Projekt Radimský mlýn

3. 3. 2023

Naše společnost se pyšní novým projektem v historické čvrti Kolína s názvem Radimský mlýn. Jak již název napovídá, projekt obytného komplexu vznikne rekonstrukcí a dostavbou historického objektu mlýna. Na základě vydaného stavebního povolení zde vznikne přes 250 bytů s rozmanitými dispozicemi, nové prostory například pro kavárny či restaurace a součástí projektu je i rekonstrukce a rozšíření cyklostezky s promenádou a molem, kterou budou moci využívat všichni obyvatelé Kolína a vychutnat si tak okouzlující pohled na Labe. Více informací o projektu najdete na webových stránkách projektu či ZDE

Green Village – postup výstavby

14. 2. 2023

Na stavbě nyní probíhají hrubé terénní úpravy a příprava pro realizaci teras. V interiérech dokončujeme lití anhydritových podlah a sádrové omítky.

Fotografie

Green Village – postup výstavby

17. 1. 2023

Stavba projektu Green Village pokračuje úspěšně dle harmonogramu. Nyní probíhají práce především v interiérech – drážkování pro elektroinstalace, topení a vodu, sádrové omítky, lití anhydritových podlah, montáž sádrokartonů a kanalizační a vodovodní přípojky.

Fotografie

Šťastný nový rok 2023!

21. 12. 2022

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2023. Tým Real- Treuhand.

Green Village – postup výstavby

15. 11. 2022

Podívejte se na akutální fotografie ze stavby. Nyní probíhá montáž kontaktníáho zateplovacího systému, montáž střešních krytin, sádrové omítky a anhydritové podlahy.

Fotografie

Green Village – Postup výstavby

12. 10. 2022

Stavba 25 rodinných domů v 2. etapě projektu Green Village úspěšně pokračuje dle harmonogramu. Na domech nyní probíhají tesařské a klempířské práce a zahájili jsme realizaci fasád a sádrových omítek.

Fotografie

Real- Treuhand & Travel Fever Golf Cup by Golf Channel

21. 9. 2022

Byli jsme generálním partnerem golfového turnaje Real- Treuhand & Travel Fever Cup by Golf Channel 2022, který se uskutečnil v Golf resortu Konopiště. U jamky č. 16, kde právě probíhá stavba 2.etapy projektu Green Village, jste si mohli prohlédnout model prezentující budoucí podobu projektu. Navíc byla v klubovně k dispozici virtuální realita, díky které jste se mezi domy 2. etapy projektu mohli projít již nyní.

Fotografie

+6

Green Village – klientské změny

31. 8. 2022

Stavba Green Village pokračuje úspěšně dle harmonogramu a rádi bychom tak naše klienty upozornili, že zbývají poslední dva měsíce, kdy je možné využít klientské změny.

Fotografie

+3

Green Village – postup výstavby

22. 8. 2022

Na Green Village nyní probíhají práce na střechách, montáž oken, příprava pro elektro a přípravné práce pro interiérové omítky.

Green Village – postup výstavby

25. 7. 2022

Na stavbě nyní probíhají tesařské práce, pokládka stropních panelů, zdění vnitřních příček a realizace drenáží.

Fotografie

Rezidence U Rokytky – VYPRODÁNO

15. 7. 2022

Úspěšný projekt Rezidence U Rokytky byl zcela vyprodán, děkujeme našim klientům za důvěru. Podívejte se na aktuální nabídku našich dalšich projektů ZDE

Sky Film Festival Cup 2022

7. 7. 2022

Real- Treuhand byl tradičním partnerem Sky Film Festival Cupu 2022. Tento ročník bylo hvězdné obsazení.

Fotografie

+12

Green Village – postup výstavby

30. 6. 2022

Stavba 2. etapy Green Village úspěšně pokračuje. Aktuálně probíhá zdění obvodových stěn, pokládka stropu a realizace vsaků.

Real-Treuhand & Travel Fever Cup 2022

17. 6. 2022

Byli jsme generálním partnerem golfového turnaje Real- Treuhand & Travel Fever Cup 202, který se uskutečnil v Royal Golf Club Mariánské lázně. U klubovny bylo možné si vyzkoušet virtuální realitu a již nyní se procházet v připravované 2. etapě projektu Green Village.

Fotografie

+3

Green Village – postup výstavby

13. 5. 2022

Na stavbě se momentálně dokončují základové desky, probíhají přípravné práce pro dreanáže a hydroizolace základů a začínáme se zděním obvodových stěn.

Fotografie

Rezidence Zenklova – zahájen prodej

16. 5. 2022

Nenechte si ujít jedinečnou investiční nabídku! Právě jsme spustili prodej unikátních bytů a komerčních prostor s centrem Prahy na dosah. Podívejte na naši NABÍDKU!

Fotografie

+6

Green Village – zahájen prodej 2. etapy!

14. 4. 2022

Nenechte si ujít jedinečnou nabídku! Právě jsme spustili prodej 2. etapy úspěšného projektu Green Village u Golfového Resortu Konopiště 30 minut od Prahy. Domy jsou nyní nabízeny za akční cenu, která ale platí pouze pro prvních 5 domů a tak neváhejte navštivte naše webové stránky.

Fotografie

+4

Rezidence U Rokytky – poslední volné byty

19. 1. 2022

Nenechte si ujít jedinečnou nabídku! Projekt bytových viladomů u řeky Rokytky; Rezidence U Rokytky nabízí poslední byty na prodej – 85% bytů je již prodáno!

Fotografie

+2

Šťastný nový rok!

22. 12. 2021

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2022. Tým Real- Treuhand.

Real-Treuhand hlavním partnerem Sky Film Festival Cup 2021

27. 8. 2021

Byli jsme hlavním partnerem již 21. ročníku oficiálního tenisového turnaje Sky Film Festival Cup 2021 mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Při tomto výjimečném turnaji se setkali osobnosti z řad byznysu ale i společenského, kulturního a sportovního života.

Fotografie

+9

Green Village – biotop v rámci projektu

17. 5. 2021

Koupací jezera v projektu Green Village nejsou jen příjemným prvkem pro letní osvěžení, ale tvoří také významný přírodní biotop. Zachycená dešťová voda je svedena do vrchního jezera s molem a následně přes okrasný vodopád stéká do spodního jezera s pláží. Odtud je voda čerpána do tzv. kořenové (vegetační) čističky, kde probíhají samočistící procesy absolutně bez chemikálií. Takto vyčištěná voda je následně čerpána zpět do vrchního jezera a cyklus se opakuje.

Fotografie

Green Village – zaostřeno na detail

3. 5. 2021

Víme, že čas s rodinou je to nejdůležitější, a proto jsme pro Vás projekt rodinných domů Green Village doladili do posledního detailu; od poštovních schránek společně s přístřeškem pro odpad, přes elektrickou zásuvku v prostorném zahradním domku, terénní úpravy a výsadbu rostlin, až po minimalistické osvětlení vchodových dveří a mnoho dalších detailů. Podívejte se na fotografie nebo si neváhejte domluvit prohlídku rodinných domů s naším makléřem na tel.: +420 731 125 516.

Fotografie

+2

Rezidence U Rokytky – příprava na předání bytů

15. 4. 2021

Na projektu Rezidence U Rokytky probíhají poslední drobné práce a byty se připravují na předání svým novým majitelům.

Fotografie

+8

Victoria Košíře – 75% prodáno

8. 4. 2021

Prohlédněte si virtuální prohlídky posledních volných bytů v úspěšném projektu Victoria Košíře. Všechny byty disponují balkonem, či rozlehlou střešní terasou, byty v prvním patře pak soukromými zahrádkami, které skýtají dnes tolik postrádaný klid a bezpečí.

Fotografie

+2

Green Village – 45% prodáno

24. 2. 2021

V projektu Green Village je již 45% domů prodaných! Nenechte si ujít jedinečnou investiční příležitost! Rodinné domy budou k nastěhování již v dubnu tohoto roku.

Fotografie

+2

Rezidence U Rokytky – ZKOLAUDOVÁNO

16. 2. 2021

Mezi další úspěšně zkolaudované projekty se zařadily viladomy s názvem Rezidence U Rokytky. Podívejte se na nabídku bytů v těsné blízkosti říčky Rokytky obklopené přírodou. Byty budou k nastěhování již v dubnu 2021!

Více na >>>

Fotografie

+2

Green Village – dokončovací práce

13. 1. 2021

Probíhají poslední dokončovací práce v exteriérech a interiérech. K nastěhování budou rodinné domy již v březnu 2021!

Více na >>>

 

Fotografie

+1

Šťastný nový rok

1. 1. 2021

Od srdce Vám celý tým Real- Treuhand přeje, abyste v novém roce nalezli to, co hledáte.

I cesta může být cíl.

Green Village – ZKOLAUDOVÁNO

18. 12. 2020

S radostí oznamujeme, že projekt Green Village je zkolaudován! Nezmeškejte jedinečnou příležitost a podívejte se na nabídku domů.

Více na >>>

Fotografie

+2

Objevte zimu na Konopišti

15. 12. 2020

Pořiďte si pod stromeček nové bydlení pro Vaší rodinu. Cena od 8,5 mil. Kč včetně DPH.

Více na >>>

Fotografie

+0

Podzim dorazil na projekt Victoria Košíře

15. 10. 2020

Chybí vám v dnešní době více než jindy balkón, terasa či předzahrádka? Vše pro vás máme připraveno ihned k nastěhování v pražských Košířích! Nenechte si ujít jedinečnou investici do jednoho z našich velkých rodinných bytů – 50% bytů je již prodáno!

Stanislav Matuš na Green Village

5. 10. 2020

Jediný český hráč European Tour, Stanislav Matuš, se stal ambasadorem našeho projektu Green Village. Přijďte si i vy zahrát se Standou na Konopiště a podívat se na stavbu, která je před dokončením.

 

Fotografie

+1

Rezidence U Rokytky – postup výstavby

24. 9. 2020

Na staveništi se dokončují sanitární a elektrické instalace. Probíhá instalace sádrokartonových příček, lepení dlaždic a obkladů a pokládka laminátových podlah.

Fotografie

+5

Real-Treuhand & Travel Fever Cup 2020

10. 9. 2020

Byli jsme generálním partnerem golfového turnaje Real- Treuhand & Travel Fever Cup 2020, který se uskutečnil v Golf & Spa resortu Cihelny. Na jamce č.9 byl k vidění projekt Green Village, u kterého se výstavba I. etapy blíží do finále. Prezentovány byly také projekty Rezidence Palata a Victoria Košíře.

Fotografie

+14

Green Village – postup výstavby

19. 8. 2020

V současné době probíhají práce na dokončování fasád, klempířské práce a práce na terénních úpravách ve venkovních prostorech. V rámci interiérů se dokončují omítky, rozvody vytápění a podlahy. Dalším krokem bude realizace sádrokartonových podhledů.

Fotografie

Real-Treuhand partnerem Green Village Golf Day

4. 8. 2020

Byli jsme partnerem golfového turnaje s názvem Green Village Golf Day, který se uskutečnil v Golf & Spa resortu Konopiště.

 

Fotografie

+1

Rezidence U Rokytky – postup výstavby

2. 7. 2020

Na projektu Rezidence U Rokytky jsou kompletně hotové interiérové omítky v bytech ve všech třech blocích, na bloku B a C je hotová fasáda a střecha a v bloku C jsou pak hotové anhydritové podlahy. Nyní probíhají omítky a stěrky společných prostor, dokončení fasády a střechy na bloku A, hrubé rozvody elektroinstalací a hrubé rozvody zdravotně technických instalací.

Fotografie

Položení základního kamene Green Village

24. 6. 2020

Při příležitosti položení základního kamene projektu Green Village byl uspořádán golfový turnaj Real- Treuhand a Travel Fever Cup 2020. Turnaj se hrál na hřišti d´Este (par 72) a účastníci turnaje tak měli možnost sledovat rostoucí Green Village. Po skončení turnaje proběhlo slavnostní položení základního kamene.

Fotografie

+6

Green Village – postup výstavby

31. 5. 2020

Na konci května mají všechny domy I. etapy dokončené krovové konstrukce, další navazující práce intenzivně pokračují.

Fotografie

+2

Rezidence U Rokytky – Postup výstavby

26. 5. 2020

Na projektu Rezidence U Rokytky nyní probíhá zateplování fasády, montáž střechy a omítání interiérových stěn. Stavba pokračuje dle harmonogramu a dokončení stavby je plánováno na 1.Q.2020

Victoria Košíře – ZKOLAUDOVÁNO

12. 5. 2020

S radostí oznamujeme, že Victoria Košíře je zkolaudována. Již brzy zveřejníme krásné fotky z ptačí perspektivy.

Tým Real Treuhand Reality

Fotografie

+0

Green Village – postup výstavby

22. 4. 2020

Golfová hřiště otevřena
Na golfových hřištích se začalo hrát a našem projektu jsou vidět již první krovové konstrukce. Podívejte se na fotky z jamky číslo 16 a 17 na hrišti D´Este (par 72).

Fotografie

Green Village – golfové členství

12. 4. 2020

U projektu Green Village jsme Vám ke každé nemovitosti připravili jako dárek dvě plnohodnotná členství v golfovém klubu Konopiště, které Vám umožní využít hru na dvou osmnáctijamkových mistrovských hřištích; Radecký (par 72), D´Este (par 72) a také na devítijamkovém hřišti Public course (par 29). Samozřejmostí je rozsáhlý driving range, velké „Spa & Wellness“ a dvě restaurace.

Fotografie

+0

Rezidence U Rokytky – postup výstavby

20. 3. 2020

Stavba obvodových stěn je dokončena a jsou osazena všechna okna v 1.NP a 2.NP. Nyní probíhají přípravné práce pro konstrukci střechy, zaměření oken ve 3.NP a drážkování pro elektroinstalace.

Fotografie

Green Village – postup výstavby

26. 3. 2020

Probíhající dokončování obvodových konstrukcí a stropů.

Fotografie

+0

Green Village – postup výstavby

29. 1. 2020

Výstavba v plném proudu. Probíhá zdění obvodových konstrukcí.

Fotografie

VÍTÁME VÁS V ROCE 2020

1. 1. 2020

Společnost Real- Treuhand se svými projekty v první řadě snaží nabídnout něco jedinečného. Vysoká kvalita provedení musí vycházet z konceptu projektu. Podívejte se například na budoucí pohled z ložnice nejnovějšího projektu Rezidence u Rokytky.

Fotografie

+2

Green Village – postup výstavby

18. 12. 2019

Na stavbě právě probíhají výkopové a zemní práce všech rodinných domů, vázání výztuže, betonáž základových pasů a základových desek. Dalším krokem je zdění hrubé stavby.

Fotografie

+0

REALITNÍ PROJEKT ROKU 2019

18. 12. 2019

Victoria Košíře obdržela cenu odborné poroty za nejlepší realitní projekt na Praze 5.

Rezidence U Rokytky – postup výstavby

12. 12. 2019

Probíhá vázání výztuže pro stěny ve 2-3.NP.

ČESKÁ CENA ZA ARCHITEKTURU 2019

14. 11. 2019

Vítězem letošního ročníku ČESKÉ CENY ZA ARCHITEKTURU jsou architekti Petr Stolín a Alena Mičeková za realizaci mateřské školy Nová Ruda.

Real Treuhand byl hrdým partnerem letošního ročníku. Vítěz i finalisté se etablovali ze 34 nominovaných prací, které ČKA představila v červnu tohoto roku. Celkově se o Českou cenu za architekturu ve 4. ročníku ucházelo 186 děl dokončených v posledních pěti letech.

Záznam z letošního ročníku je možné shlédnout zde >> 

Fotografie

+9

stavba Green Village zahájena

25. 10. 2019

Stavba našeho nového projektu Green Village na Konopišti je zahájena. Dokončení první fáze projektu je plánované na čtvrté čtvrtletí roku 2020. Více na www.green-village.cz

Fotografie

+3

Real-Treuhand & Travel Fever Cup 2019

6. 6. 2019

Byli jsme generálním partnerem golfového turnaje Real- Treuhand & Travel Fever Cup 2019, který se uskutečnil v Golf & Spa resortu Cihelny. Představili jsme náš nejnovější projekt Green Village, jehož model můžete vidět v klubovně.

Fotografie

+13

Real-Treuhand generálním partnerem golfového turnaje Britské obchodní komory

25. 5. 2019

Při představení nového projektu Green Village byl Real- Treuhand generálním partnerem golfového turnaje Britské obchodní komory.

Fotografie

+15

Victoria Košíře – postup výstavby 4/2019

1. 4. 2019

Hrubá stavba M2 je téměř dokončena. Byla provedena hydroizolace střech. Provádí se přizdívky v koupelnách, rozvody vody, kanalizace a elektro rozvodů v jednotlivých bytech. Začíná se stavět lešení a postupně bude realizována fasáda. V nejbližší době budou demontovány stavební jeřáby.

Fotografie

Victoria Košíře – postup výstavby 1/2019

23. 1. 2019

Je dokončena hrubá stavba objektu M1, postupně se dokončuje hrubá stavba objektu M2, kde se již začíná s dostavbou části, která byla vynechaná z důvodu dopravy stavebního materiálu do vnitrobloku.
Postupně probíhá osazování oken, dozdívání příček a přizdívek a rozvádění instalací (elektro, voda, kanalizace, vzduchotechnika).

Fotografie

Victoria Košíře – postup výstavby 11/2018

27. 11. 2018

Na projektu nyní probíhají práce na želozobetonových či zděných nosných konstrukcí horních pater jednotlivých objektů, v nižších podlažích probíhá vyzdívání nenosných zděných příček, přizdívek a rozvádění elektroinstalací v bytech. Dále probíhají práce na zasypávání a hutnění zeminy ve vnitrobloku.

Fotografie

Rezidence Palata – 1. místo v soutěži REALITNÍ PROJEKT ROKU 2018

21. 11. 2018

Rezidence Palata získala 1. místo v soutěži REALITNÍ PROJEKT ROKU 2018 v kategorii ,,Cena architektů,, a to nejen na Praze 5, ale především v celé České Republice☝️??.

Fotografie

Rezidence Palata – zkolaudováno

18. 11. 2018

S radostí oznamujeme, že Rezidence Palata je zkolaudována!
Zbývají poslední volné byty včetně jedinečného 175 m2 velkého bytu v nejvyšším patře s výhledem na Husovy sady.
Objevte reprezentativní bydlení pod Strahovem.

Fotografie

+4

Victoria Košíře – práce na železobetonové nosné konstrukci v 2. – 3. nadzemním podlaží

21. 9. 2018

Probíhají práce na železobetonové nosné konstrukci v 2-3 nadzemním podlaží. Jsou vyzděny sklípky v podzemních podlažích a začínají práce na vyzdívkách v nadzemních podlažích.

Více info na www.victoriakosire.cz

Fotografie

+1

Green Village v přípravě

12. 8. 2018

Přejeme všem klientům hezké léto, naši architekti právě připravují projekt Vašeho nového bydlení u golfu.

Victoria Košíře – probíhající betonáž monolitické konstrukce

25. 7. 2018

Výstavba exkluzivního projektu Victoria Košíře v plném proudu! Probíhající betonáž monolitické konstrukce.

Více na www.victoriakosire.cz

Fotografie

Real-Treuhand hlavním partnerem Sky Film Festival Cup 2018

5. 7. 2018

Byli jsme hlavním partnerem již 20. ročníku oficiálního tenisového turnaje Sky Film Festival Cup 2018 mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Při tomto výjimečném turnaji se setkali osobnosti z řad byznysu ale i společenského, kulturního a sportovního života.

Fotografie

+77

Real-Treuhand partnerem představení nové kolekce New Spirit umělecké sklářky Gordany Glass

2. 7. 2018

Real- Treuhand partnerem představení nové kolekce New Spirit umělecké sklářky Gordany Glass.

Fotografie

+7

Real-Treuhand partnerem módní přehlídky s názvem PAŘÍŽSKÁ ROMANCE návrhářky Aleny Wilson

23. 6. 2018

Real- Treuhand partnerem módní přehlídky s názvem PAŘÍŽSKÁ ROMANCE návrhářky Aleny Wilson.

Fotografie

+4

Golfový turnaj Real-Treuhand & Travel Fever Cup 2018

7. 6. 2018

7. 6. 2018 proběhl golfový turnaj Real- Treuhand & Travel Fever Cup 2018.

Fotografie

+9

Rezidence Palata – 60% prodáno

17. 6. 2018

V Rezidenci Palata je již 60% všech bytů prodaných!

Prohlédněte si nabídku našich bytů na www.rezidencepalata.cz

Fotografie

+6

Rezidence Palata – probíhají kompletační činnosti

24. 5. 2018

V současné době na stavbě Rezidence Palata probíhají kompletační činnosti rozvodů profesí, omítky a začínají se pokládat skladby podlah.
www.rezidencepalata.cz

Fotografie

+1

Rezidence Palata – hrubá stavba dokončena

15. 12. 2017

U příležitosti dokončení hrubé stavby jsme v úterý 12. 12. 2017 slavnostně vztyčili stavební glajchu. Ta označuje dosažení nejvyššího místa stavby. Tento stromek ozdobený pentlemi je také tradičním symbolem štěstí a ochrany domu a jeho obyvatel. Těšíme se, že výstavba bude i nadále bezproblémově probíhat a příští rok na podzim Palata přivítá své nové obyvatele.

Fotografie

+1
Načítám